طراحی ویلای جناب آقای خانمحمدی - 88660665 🔱آرشيتكت: رضا طاهري🔱

logo25

 طراحی ویلا

سبک طراحی شما کاملا وابسته به سلیقه و علاقه شماست. رویای شما زندگی در یک ویلا مدرن است یا ترجیح می دهید در یک ویلا روستیک زندگی کنید و یا ویلای کلاسیک؟ یا یک ویلای سنتی ایرانی را ترجیح می دهید؟

طراحی ویلا مدرن

ویلاهای مدرن به زیر مجموعه های مختلفی تقسیم می شوند که هر کدام با کمی تغییر راهی مجزا در طراحی ویلا را در بر می گیرند، برخی سبک های مینیمال همچون ویلای طراحی شده توسط معمار مشهور لوکوربوزیه را می پسندند که در مینیمال ترین حالت ممکن با ترکیب خطوط مستقیم و منحنی و استفاده از متریال شیشه طراحی شده است و برخی تنها خطوط منحنی و نرم را ترجیح می دهند و برخی تنها خطوط مستقیم و قابل درک را می پسندند و برخی دیگر با روحیه متفاوتی که دارند خطوط شکسته و خشن را در طراحی می پسندند.

طراحی ویلای جناب آقای خانمحمدی

طراحی ویلای جناب آقای خانمحمدی

PLG_CONTENT_SOCIAL_SHARE_LABEL

 

موقعیت :دماوند

طراحی ویلا :استودیو villa1000

اجرا :---

کارفرما :جناب آقای خانمحمدی

کاربری :ویلا

 مساحت :340 متر مربع

وضعیت : اتمام طراحی و در حال اجرا

عکس های اجرایی در لینک زیر:

ساخت ویلا

 

در اولین اتود از این طراحی ویلای مدرن، دو مکعب مستطیل ترسیم شد و در مرحله بعد این دو مکعب بر روی هم، در حالی که یکی از آن ها ثابت باقی ماند، مکعب زیرین در محور عقب چرخشی 45 درجه ای را به خود گرفت و جای خالی خود را در قسمت زیرین مکعب بالایی به استخری با نمایی شیشه ای و معلق داد تا با انتقال تلألو آب به داخل ویلا جذابیت و آرامش بیشتری را برای ساکنین ایجاد کند. در ادامه برای معلق نشان دادن مکعب دوم، دو ستون به صورت هفتی در زیر آن طراحی گردید تا ضمن ایجاد مقاومت، جذابیت بصری آن را دو چندان کند. آرشیتکت رضا طاهری طرح را در همین جا رها نکرد و برای پخته تر کردن مکعب بالایی، مکعب دیگری را در داخل آن با زاویه 30 درجه قرار داد تا طراحی ویلا به بهترین شکل ممکن تکمیل شود.

ما برای خلق ایده های خاص دور هم جمع شده ایم.

02188660665

مقالات طراحی ویلا