طراحی ویلای جناب آقای فرزاد صداقتی - 88660665 🔱آرشيتكت: رضا طاهري🔱

logo25

 طراحی ویلا

سبک طراحی شما کاملا وابسته به سلیقه و علاقه شماست. رویای شما زندگی در یک ویلا مدرن است یا ترجیح می دهید در یک ویلا روستیک زندگی کنید و یا ویلای کلاسیک؟ یا یک ویلای سنتی ایرانی را ترجیح می دهید؟

طراحی ویلا مدرن

ویلاهای مدرن به زیر مجموعه های مختلفی تقسیم می شوند که هر کدام با کمی تغییر راهی مجزا در طراحی ویلا را در بر می گیرند، برخی سبک های مینیمال همچون ویلای طراحی شده توسط معمار مشهور لوکوربوزیه را می پسندند که در مینیمال ترین حالت ممکن با ترکیب خطوط مستقیم و منحنی و استفاده از متریال شیشه طراحی شده است و برخی تنها خطوط منحنی و نرم را ترجیح می دهند و برخی تنها خطوط مستقیم و قابل درک را می پسندند و برخی دیگر با روحیه متفاوتی که دارند خطوط شکسته و خشن را در طراحی می پسندند.

طراحی ویلای جناب آقای فرزاد صداقتی

طراحی ویلای جناب آقای فرزاد صداقتی

PLG_CONTENT_SOCIAL_SHARE_LABEL

الویت طراحی این ویلا در تکنیک خطی بودن آن بود، مکعبی کشیده که عرض زمین را فرا گرفته و پارکینگ و ورودی را در خود جای داده. در طبقه دوم مکعبی کوچکتر به همراه تراسی بزرگ فضای نشیمن را تشکیل داده است و در طبقه آخر مکعبی دیگر ، اما بزرگتر از مکعب زیرین با چرخشی 15 درجه ای خود را به خوبی نمایان کرده است. جذابترین قسمت طراحی ویلا، مکعبی ایستاده است که دو مکعب را در خود گرفته است و کمی به سمت محور مرکزی ویلا پیش روی کرده است. همه این ها در کنار یکدیگر تشکیل یک ویلای جذاب و کاملا مدرن را داده است.

مقالات طراحی ویلا