logo25

 طراحی ویلا

سبک طراحی شما کاملا وابسته به سلیقه و علاقه شماست. رویای شما زندگی در یک ویلا مدرن است یا ترجیح می دهید در یک ویلا روستیک زندگی کنید و یا ویلای کلاسیک؟ یا یک ویلای سنتی ایرانی را ترجیح می دهید؟

طراحی ویلا مدرن

ویلاهای مدرن به زیر مجموعه های مختلفی تقسیم می شوند که هر کدام با کمی تغییر راهی مجزا در طراحی ویلا را در بر می گیرند، برخی سبک های مینیمال همچون ویلای طراحی شده توسط معمار مشهور لوکوربوزیه را می پسندند که در مینیمال ترین حالت ممکن با ترکیب خطوط مستقیم و منحنی و استفاده از متریال شیشه طراحی شده است و برخی تنها خطوط منحنی و نرم را ترجیح می دهند و برخی تنها خطوط مستقیم و قابل درک را می پسندند و برخی دیگر با روحیه متفاوتی که دارند خطوط شکسته و خشن را در طراحی می پسندند.

دکوراسیون تفریح در خانه ویلایی

مقالات طراحی ویلا

نگهداری از حیوانات

شادمانی با طبیعت همراه است ، تفریح همراه با حیوانات مانند اسب ، سگهای وفادار و نگهداری از گربه های بازیگوش ، در کنار نگهداری از پرندگان اهلی خانگی ، لحضات شادی را در ویلا فراهم میکند.

ساخت اصطبل

اسب از سایر حیوانات خانگی در نگهداری و خصوصا محل نگهداری حساستر است . برای اسب های پونی ( مینیاتوری ) اصطبل و محل نگهداری جداگانه ای باید در نظر گرفت .

اسب ها با کودکان مهربان برخورد میکنند و سریعتر انس میگیرند . اسب ها به پسر بچه ها حس استقلال و آزادی میدهند .

ایمنی را همواره برای کودکان یادتان باشد . امنیت و ایمن سازی لوازم و اکسسوری ها و تمیزی و واکسیناسیون حیوانات خانگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و حرف اول را می زند .

یادمان باشد برای کودکان دلبندمان است که تجربه های شادی را فراهم میکنیم ، این باید همیشگی باشد .

 

p1

p2

p3

p4

p5

p6

p7

 

 

 

اگر میخواهید نمونه های طراحی ما را ببینید یا سفارش دهید با ما در تماس باشید.

021-88660665

09122459010

مقالات طراحی ویلا