logo25

طراحی ویلا

Wolf Architects سوپر ویلا اثر گروه

مقالات طراحی ویلا

سوپر ویلا در سال 2014 با مساحت 1327 متر مربع در لس آنجلس آمریکا طراحی و اجرا شده است. این سایت در یک منطقه مسطح نادر واقع در حومه نسبتا پر از تپه و طرح کلی زمین ترکیبی از دو مورد است، در یکی ازآن ها خانه اصلی قرار دارد و از سوی دیگر زمین همسایه که قبلا به عنوان یک زمین تنیس استفاده می شد. در اصل دو خانه در سایت وجود دارد.

 

 یکی از خانه اصلی 1960 بود و در کنار آن یک خانه جدیدتر توسط مشتری در سال 1980 ساخته شده است. خانه سال 1960 عمدتا به عنوان اقامت گاه مهمان استفاده شد و بسیار اصیل است و به عنوان اقامتگاه کارکنان حفظ شد. خانه 1980 دیگر کارایی نداشت با وجود اینکه بسیار در آن خرج شده بود. بنابراین ساختمان تخریب شده راه را برای یک خانه جدید تخریب خانه های قدیمی هرچند ضایعات کلی نبود بود مواد بازیافت شده در اتصالات با کیفیت مجددا مورد استفاده قرار گرفت.

سوپر ویلا

بسیاری از اسلب سنگ های بزرگ از سنگ مرمر به عنوان پانل های دیوار مورد استفاده قرار گرفت به عنوان دیده جانبی درب ورودی اصلی که پس از آن با یک قاب برنز مینیمالیستی برجسته شد. در میان پوسته ساختمان اصلی یک سیمان سفید کار شده است. در پوسته یک ساختار اجر دو طرفه جامد پوشیده در انواع سنگ شن و ماسه و سنگ تراورتن است.

 

" ترکیبی هوشمندانه از سبک های دوره ای و طراحی مسکونی معاصر ..."

چالش اصلی نشان دادن و اشاره به دهه 80 برای مشتری بدون ایجاد یک سبک است و نگاهی به تاریخ دارد. در این کار معماران گروه wolf برروی متریال ها متمرکز شدند.

فضاها از اسلب یکپارچه با سیستم سنگ مرمرو جزئیات برنج یا برنز می باشد. در سراسر فضای داخلی و خارجی دو رنگ سیاه و سفید مد دهه 1980 استفاده شده است. این کار به ویژه در حمام اتاق مستر خاکستری تیره به جای سیاه و سفید فضا را به یک احساس معاصر تبدیل می کند.

در آشپزخانه استفاده از کف موزاییک اصلی از خانه قبلی که به خودی خود در حال حاضر از یک سالن مشتریان استفاده می شود بازیافت شده است. آشپزخانه نیمه صنعتی با فولاد در معرض الوار چوبی سقف قرا دارد که طراحی زیبایی را با رنگ بنفش کابینت ایجاد کرده است.

حیاط های مختلف کوچک و استخرهای پرورش ماهی در سراسر خانه به طور پراکنده وجود دارد.درختان بومی نیزدر حیاط نگهداری می شدند. پشت این ساختمان دارای یک استخر بزرگ کاشی کاری شده با موزاییک ایتالیایی است. فریم استخر با چمن آراسته کاملا صاف، فضای سبز و مصالح کف سازی کار شده است. پارکینگ برای اتومبیل های مالک ضروری می باشد علاوه بر آن نیز پارکینگ خیابانی برای مهمانان وجود دارد.

"نتیجه گیری از یک دوره و آغاز دیگر ..."

 

سوپر ویلا

 

سوپر ویلا

 

سوپر ویلا

 

سوپر ویلا

 

سوپر ویلا

 

سوپر ویلا

 

سوپر ویلا

 

سوپر ویلا

 

سوپر ویلا

 

سوپر ویلا

 

سوپر ویلا

 

سوپر ویلا

 

سوپر ویلا

 

سوپر ویلا