LANDSCAPE

طراحی محوطه تخصص ماست

طراحی محوطه

طراحی محوطه فوق العاده برای باغچه خانه

مقالات طراحی محوطه

ساکنین شهرهای بزرگ مثل نییورک و یا فیلادلفیا اغلب به باغهای زیبای گیاهی وابسته شده اند طوری که در آن به نوعی غوطه ور شده اند.صاحبان ویلاها و خانه ها که به محوطه سازی علاقه مند هستند می توانند با کمی هزینه بیشتر طراحی هایی انجام دهند که از دیدن آن و باغ های زیبای آن منظره ای فوق العاده را برای خود بسازند و از آن لذت ببرند.درختان زیتون،کاکتوس، و ... چند نوع از درختانی هستند که می توان برای جلوه بیشتر از آنها استفاده کرد.با آب و هوای گرم و عالی پس اجازه بدهید که این صحنه های الهام بخش و زیبا را برای شما به نمایش بگذاریم تا از آن لذت ببرید.

 طراحی زیبا از محوطه در لبنان با باغ های لیمو که به چشم می خورند.

طراحی محوطه

 الیزابت لوک و اندی لوییس طراحانی هستند که یک آشپزخانه جدید در سمت راست ویلا را طراحی کرده اند.این خانه در ویرجینیا در سال 1816 طراحی شده است.طراحی محوطه جالب که یک فضای مستقل را با استفاده از دیوارهای سنگی به وجود آورده است.درختچه های تزئینی زیبا که فضای منحصر به فرد و جالب را به وجود آورده است که در نوع خود یک ایده با ریسکی است.

طراحی محوطه

 محوطه باغ برای خانه های شهری

p2

محوطه زیبا در انگلیس که طرح آن را همپیل با شوهرش در اواسط قرن 16 انجام داده است.این طرح محوطه توسط باغ هایی در هم احاطه شده است.استفاده از پرچین ها،سنگ فرش زیبا و ... از ویژگی های این محوطه است.

p3

p4

طراحی محوطه

p6

p7

ادامه در لینک زبر:

ادامه