دکوراسیون آپارتمانی با هیبت در رودخانه هادسون

 صاحبان آپارتمان به جستجو برای یک مکان با طراحی زیبا با تعداد اتاق های کافی برای روزهای رو به جلوی اعضای خانواده بودند.خانه مجلل در نیوجرسی با نماهایی به سوی رودخانه هادسون به یک فضای زیبای طراحی شده برای صاحبان این خانه تبدیل شد.نور طبیعی و فضای باز در خانه و همچنین استفاده از مرمر و شیشه و سایه های مختلف از رنگ های خاکستری،مشکی رنگ و آبی جلوه ای با هیبت را برای دکوراسیون داخلی این آپارتمان به وجود اورده است.

 

decoration

اتاق نشیمن اصلی:فضای گرم و دعوت کننده ای دارد.با یک فرش رنگارنگ و گرم و کفپوش چوبی با پیش طرح تک رنگ احساس برانگیز و همچنین اضافه کردن بالش های پرتاب شده یک احساس سادگی را برای فضا به وجود آورده است.

decoration1

اتاق پر جنب و جوش و راحتی است .استفاده از یک گوشه اتاق برای کتاب خواندن و استراحت پدر خانواده تا بعد از یک روز خسته کننده بتواند نفسی تازه کند.استفاده از شاخه های چوبی منطبق شده با کف باعث می شود که اتاق احساس منسجمی را پیدا کند .روابط میز قهوه با میزهای چوبی ،این در حالی است که استفاده از یک دیوار سفید باعث می شود که احساس تک رنگی در اتاق را از بین ببرد.

decoration2

قرار گرفتن یک کتابخانه و اشکال سرگرم کننده روشن که یک احساس خوشحال کننده ای را به فضا می دهد.

decoration3

در اینجا یک اتاق دخترانه دوست داشتنی است که یک دید طراوت انگیز حتی بیشتر از یک باغ آراسته دارد.

 

decoration4

این اتاق طراحی و سازماندهی شده است با خطوط تمیز و رنگ مداد رنگی یک آرایش شخصی از عکس های موجود در آینه وجود دارد.استفاده از نور باعث می شود که درک فضای بکر را برای اتاق به وجود آورد.

 

decoration5

دکوراسیون داخلی این اتاق زیبا متعلق است به یک نوجوان.خطوط هندسی و رنگ های متضاد آن،این اتاق را به یک اثر بصری جذاب تبدیل کرده است.

decoration6

وجود اسباب بازی ها و کتاب های تقویت ذهنی ،این اتاق را به یک سرزمین عجایب برای کودک تبدیل کرده است.قفسه کتابی که در روبروی چشمان است و نوع چیدمان دیوارهای اتاق طوری است که تقریبا شباهت به ذهن سرگردان کودک دارد.

decoration7

decoration8

decoration9

decoration10

decoration11

decoration12

 

decoration13

دکوراسیون دیگر طبقات و اطلاعات بیشتر در لینک زیر :

http://www.home-designing.com/a-fashionably-comfortable-family-home

 

منبع :http://www.home-designing.com

طراحی ویلا

  گروه معماری آلند

 021  88 660 665

021  88 660 664

0912  245 90 10

بازدید: 5039