دکوراسیون داخلی مینیمالیستی و لوکس اتاق خواب

by تحریریه گروه ویلا1000 احمدی
بازدید: 3891

آیا تا به حال چیزی چنان مسحور کننده که ترکیبی از دو سبک متناقص باشد دیده اید؟ این همان اثر زیبا است که اکثر خانه های زیبا به دنبالش هستند و یا استفاده کرده اند است.igor sirotor یکی از ساکنان kiev است که این طرح زیبا را طراحی کرده است.این خانه مجلل شامل 4 اتاق خواب شامل تمام اجزای طراحی لازم برای هر دو مکان مینیمالیستی و لوکس است.

این دو سبک شاید در نگاه اول کاملا متضاد باشند،اما در دکوراسیون داخلی این خانه طراحی طوری انجام گرفته است که با استفاده از ترکیبی متناقض توصیف شدنی است.شما پس از دیدن عکس های این دکوراسیون داخلی اتاق خواب حتما با من هم عقیده خواهید شد.

 دکوراسیون داخلی139

 سبک مینیمالیستی به صورت ساده تعریف می شود در حالی که در سبک لوکس تمرکز بیشتر بر روی راحتی و ظرافت و معمولا بر هزینه های زیاد متمرکز است.پس چگونه این دو سبک در این خانه با هم ادغام شده است.در سبک مینیمالیستی این خانه رنگ ها به صورت تک رنگ و مبلمان ساده در نظر گرفته شده است.اگر چه مبلمان ساده است ولی از دیدی دیگر کاملا ظرافت و راحتی را حفظ کرده است طوری که مناسب برای یک خانواده سلطنتی است.

دکوراسیون داخلی140

 در تعریف مبل این دکوراسیون،بسیار ناز و زیبا به نظر می رسد که به صورت شگفت آوری راحت است در حالی که طرح رنگ خالص اتاق مکمل مبلمان به نظر می رسد.

 دکوراسیون داخلی141

در این شات از بالا ما می توانیم نظم وترتیب که به سبک مینیمالیستی است را ببینیم.همه چیز جای خود را دارد و در عین حال بی ربطی و عدم تطابق در اجزا به نظر نمی رسد.

 دکوراسیون داخلی142

دکوراسیون داخلی143

دیوار شیشه ای که اجازه می دهد تا صاحب خانه نمایی از خودرو لوکس خود داشته باشد که یک قطعه استادانه از معماری و یک ایده زیباست.چرا دارایی یا خودروی شمابخشی از طراحی داخلی خانه نباشد؟

دکوراسیون داخلی144

منطقه نهارخوری ساده و منظم و مبلمان آن زیبا و مجلل است.توضیح بیشتر راجع به دکوراسیون داخلی این اتاق بی فایده بنظر می رسد.

دکوراسیون داخلی145

 قسمتی در طراحی خانه برای گذاشتن قفسه های چوبی که کاملا استراتژیک و روشن طراحی شده است و همین امر باعث می شود بتوان آن چیزی که دنبال آن هستی را راحت تر پیدا کنی.

دکوراسیون داخلی146

دکوراسیون داخلی147

دکوراسیون داخلی148

 

منبع :http://www.home-designing.com

 

 

طراحی ویلا

  گروه معماری آلند

 021  88 660 665

021  88 660 664

0912  245 90 10