by تحریریه ویلا1000

طراحی محوطه محوطه سازی4

فصل بهار که میشود و هوا بهتر می شود ناخوداگاه افکار شما به سمت داشتن یک باغچه زیبا یا یک طراحی محوطه رویائی میرود.

گرایش ها در سال 2019 نیز به داشتن یک فضای باز طبیعی دلنشین با امکان گذراندن چند لحظه سکوت با آنهایی که دوستشان دارید می چرخد.

آیا شما نیز این جذابیت را دوست دارید؟پس حتما با گروه villa1000 که متخصص در امر طراحی ویلا،طراحی محوطه و محوطه سازی هستند تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 

 

طراحی محوطه محوطه سازی5

1-زمان و هزینه کم نگهداری:

یکی از مهمترین گرایش هایی که اکثر افراد به دنبال آن هستند نگهداری این اشیا است.مانند موارد زیر:

باغچه و گیاهان:

مردم به دنبال درختان،گیاهان،بوته هایی هستند که طبیعی هستند و در کنار آن خواهان به حداقل رساندن زمان سپری شده در باغ و زمان بیشتری برای زندگی هستند.

طراحی محوطه میتواند به شما کمک کند که آنچه مدنظر دارید را پیاده سازی کند.گیاهان بومی میتواند گزینه مناسبی باشند به دلیل اینکه این گونه گیاهان مقدار زیاد کود،آفت کش،یا آب اضافی نیاز ندارند و در هر آب و هوایی تطابق دارند.این گیاهان برای مالکان خانه که به دنبال فعالیت های بیشتری علاوه بر باغ های خود هستند مناسب هستند.

تکنولوژی:

ابزارها و فناوری جدید بسیار روند نگه داری در محوطه سازی را آسان کرده است.ربات چمن زن،سیستم های آبیاری و ... ابزارهایی هستند که شما را به لذت بردن حداکثری از محوطه به جای نگهداری آنها کمک می کنند.تعداد برنامه ها و ابزارهایی که به شما می توانند یاری برسانند بسیار زیاد است و هر کسی می تواند با کمی بررسی از آنها استفاده کند.

اگر زیاد بودن این تکنولوژی ها و برنامه ها شما را سر در گم می کند می توانید از یک کارشناس کمک بگیرید.

پوشش زمین:

ما در مورد تغییر چمن به خاک و ... نمیخواهیم صحبت کنیم.بلکه به دنبال این هستیم که روند هزینه نگه داری را با بهترین کیفیت و زیبایی تجربه کنیم.

در محوطه سازی های بزرگ بسترهای سنگی آرامش بخش و مسیرهای بتونی پیچ در پیچ بسیار می تواند مناسب باشد.

طراحی محوطه محوطه سازی6

2-فضاها و مبلمان های چند منظوره:

فضاها و ویژگی هایی که چند منظوره هستند همگی در سال 2019 مورد استقبال هستند.اگر فضا و شیئی بتواند به بیش از یک هدف برسد ،صاحب خانه ها با شور و اشتیاق از آن استقبال میکنند.

دیواره های باغ در سال جاری محبوب هستند .یک تقسیم کننده مجازی را تصور کنید که هم به عنوان سایه و هم به عنوان یک باغچه عمل می کند.

مبلمان چند منظوره در سالهای 2019،2020 دارای روند قابل توجهی هستند که شامل بخش هایی است که قسمت میز را به یک شومینه برای نوشیدن یک قهوه گرم تبدیل کرده است.

طراحی محوطه محوطه سازی7

3-آتش هنوز گرم است.

محوطه و خانه داران هنوز آتش می خواهند.باربیکیو که از چوب یا مواد دیگر ساخته می شود هنوز مورد استقبال هستند.پس آن را بسازید و از آن لذت ببرید.

طراحی محوطه محوطه سازی8

4-پرگولاها

پرگولاها به شما کمک میکنند یک فضا را تعریف کنید .با این حال همه پرگولاها یکسان نیستند. 

طراحی محوطه محوطه سازی9

منبع:

https://www.improvenet.com/a/spring-is-coming-2019-landscape-garden-trends

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال