by تحریریه ویلا1000

آن چیزی که یک دکوراسیون اتاق خصوصی و صمیمی را ارائه می دهد،دکوراسیون داخلی است که پتانسیل نامحدود را به صورت رسا و شیوا ارائه دهد.در این ارسال به بررسی 7 اتاق خواب خلاق که ریسکی با الگوهای جسورانه و متریال های غیر معمول است و هر کدام دارای زیبائی مختلف انجام گرفته است.این اتاق ها را وجود دیوارهای جذاب و همچنین بالاتختی زیبا و همچنین نورپردازی دراماتیک و با دکوراسیونی متمایز ،این اتاق و دکوراسیون را به یک ایده و تکنیک خلاقانه تبدیل کرده است.

 decoration19

دکوراسیون زرق و برق دار و جذاب : این نوع اتاق خواب باعث می شود که یک تاثیر بصری فوری با بافتی خشن در یک الگوی هندسی زیبا در ذهن مجسم شود.وجود لامپ های مسی با حالت شناور در بالای تخت و یک قالیچه طرح روشن انرژی زا این طرح اتاق خواب زیبا را پدید آورده است.

 decoration19

 دیدن شاخه های پوشیده از برف از بیرون پنجره و حس دعوت کنندگی این اتاق به خصوص حس رنگ سرد بتن در کف،این اتاق را به یک طرح جذاب و زیبا تبدبل کرده است.

decoration20

 decoration21

اتاق تک رنگ هنری با پنل های سفید رنگ ظریف و پس زمینه زیبا خیره کننده در پشت تخت.

فرش دستی هنری در نقطه کانونی اتاق و صندلی قهوه ای منحصر به فرد تعادل وزنی و بصری زیبایی را به وجود آورده است.

decoration22

لامپ آویز کیهانی در اطراف تخت و یک تجدید نظر بازیگوش گونه هنری.

decoration23

 شما همچنین می توانید دکوراسیون اتاق را استفاده از لامپ آویزهای تخت به جای کروی و متضاد شدن سردی از رویه گرمی نیز ببینید.

decoration24

سقف باورنکردنی،همچنین ارزش توصیفی پنل وزنی تلویزیون به دنبال زیبایی کابینت ها و میز دم دستی در سمت راست.

decoration25

خاکستری خنثی و تسلط آن به رنگ های اتاق ،وجود خاکستری تیره دور دیوار اتاق که در واقع تیره ای متمایل به آبی در یک قاب سبز است.

decoration26

مقداری استفاده از مجموعه ای از دکورهای متنوع مثل گلدان های بژرنگ طبیعی در این دکوراسیون.

decoration27

decoration28

غیر قابل متوجه شدن-درعین حال درخشان با لامپ های لوکس -این اتاق خواب با استفاده از سه لایه رویه مختلف بر روی دیوار پشت تخت اثر آرامبخش و حیله گری را تداعی می کند.وجود تخت در نقطه کانونی چوب طبیعی با پنل شیشه ای بالای آن یک ظاهر وزنی با رویاهای دلپذیر را ایجاد کرده است و همچنین کابینت کاربردی در ردیف بالای دیوار.

decoration29

فرش بزرگ نرم یک محیط سخاوتمندانه در اطراف تخت به وجود آورده است.

decoration30

سفید و ساه با کمد لباسی با تکه های باریک مشکی.

decoration31

بالش های نوشته ای زیبا همیشه یک هدیه خوب برای طرفداران تاپیوگرافی.

decoration32

decoration33

آیا شما برای خوابیدن یا نشستن به دنبال یک پشتی هستید.این نوع دیوار جذاب نیاز به مواد گران قیمت ندارد.شما می توانید یک اتاق خواب عالی را ببینید و همچنین شخصیتی به اتاق خوابتان بنا به سلیقه بدهید.

decoration34

پوسته صندلی تا حدودی منعکس کننده شکل و رنگ بالین است.

 decoration35

مستطیل و کنتراست و به طور کلی تعریفی از تم طراحی داخلی

decoration36

decoration37

دکوراسیون دیوار جذابی که کمی ساده تر از نظر مفهومی است و در دسترس تر برای کسانی که ترجیح می دهند به سبک کلاسیک دکور داشته باشند.دیوار آجری جذاب در رنگ سفید که مقدار زیادی از بافت مشخص را حفظ کرده است.نقاشی سمت چپ به عنوان یک بالین برای تخت قرار گرفته است.در نگاه کلی این نوع از دکوراسیون داخلی اتاق پذیرای یک شخصیت با ذوق است.

decoration38

این یکی از پنل های چوبی راه راه آمیخته با چراغ های درخشان تشکیل شده است.

decoration39

decoration40decoration41decoration42decoration43decoration44decoration45decoration46decoration47decoration48decoration49decoration50decoration51

منبع :http://www.home-designing.com

طراحی ویلا

  گروه معماری آلند

 021  88 660 665

021  88 660 664

0912  245 90 10