طراحی ویلا خیره کننده در بدروم ترکیه

شبه جزیره کوچک که متشکل شده است از 72 ویلا،هتل با امکاناتی لوکس و عالی که منظر آنها به دریای زیبای اژه مشرف شده است. دریایی که در آن قایق های زیادی در حال رقص روی آب هستند و پس زمینه زیبا و باورنکردنی از یک غروب خیره کننده را پدید آورده است.طراحی ویلا، طرحی است که به جزئیات موشکافانه توجه دارد.در این ارسال به بررسی طراحی فضای داخلی قسمتی کوچک از این ویلا که یک طعم کوچک از زیبایی این مکان است می پردازیم.


 اجاره دهید از یک طراحی ویلا مستقل بزرگ که یک مثال خوب از یک ساختمانی است که محیط آن هویت مدرن را در آغوش می گیرد شروع کنیم.وجود سقف و روکش های بتنی که مانع از ورود نور به محیط ویلا نمی شود.درهای ورودی که کاملا با شیشه احاطه شده است و تصویر زیبای دریا در آن با تمام ابهت قابل مشاهده است.

 کل ویلا توسط سنگ فرش های تو در تو و دیوارهای شیشه ای داخلی احاطه شده است.

آرامش در اینجا تقریبا به این دلیل است که عناصر خارج از ویلا با هر عنصر داخل ویلا به طور زیبایی یکپارچه شده است.استخر این ویلا بی نهایت است و خط انتهایی آن با کرانه ابرها به تساوی رسیده است.

 سایه ویلا در آب و هوای دل انگیز مدیترانه از ویژگی این ویلا است.سقف به جلو کشیده شده برای خنک نگه داشتن فضای داخلی از یک جهت در حالی که صخره نور مستقیم خورشید را به داخل ویلا مسدود کرده است از سوی دیگر توازنی زیبا از طراحی این ویلای رویایی را به وجود آورده است.

جدا از دکوراسیون داخلی ویلا،هر منطقه بیرونی ویلا چشم اندازی زیبا برای پذیرایی و اجتماع خانواده که برخوردار از نور پاناروما است را به تصویر می کشاند.

 منبع :http://www.home-designing.com

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]