مشاوره مستقیم با دفتر معماری مهندس رضا طاهری

مشاوره از طریق whatsappWhatsApp Icon

یا تماس مستقیم با آتلیه:02188660665

یا ارسال پیامک:ارسال پیامک

تاریخچه:

قبل از اینکه سبک های مختلفی از یک ساختمان وجود داشته باشد ویلاها وجود داشتند.ساخت این طراحی به صورت سنتی (که یک سبک رومی است)تا قرن بیستم به طول انجامید.رفته رفته با دیدهایی نو که در طراحی ویلا به وجود آمد،طراحی و ساخت ویلاها تا حدودی پرهزینه شدند.وجود ویژگی های سفارشی و استفاده از مواد و مصالحی که در نوع خود بهترین هستند از جمله سنگ مرمر،چوب های سخت کمیاب،برنج و برنز و ... باعث این شد تا هزینه ساخت ویلا زیاد شود.ویلاها و ساختمان های بزرگتر که طیف وسیعی از محوطه و فضاهای خارجی دارند هزینه زیادی را به پروژه اعمال می کنند.

نکته : طراحی ویلا و در نهایت ساخت ویلا هرگز توسط خودتان نمیتواند به ثمر بنشیند،وجود یک معمار با سابقه و یا پیمانکار می تواند کمک زیادی به شما در رسیدن به هدفتان بکند.

نحوه انجام مراحل ساخت ویلا از صفر تا صد.

انجام کلیه مراحل از طراحی گرفته تا ساخت ویلا از صفر تا صد که شامل ساخت استخر و جکوزی،تهیه متدها و نقشه های معماری، طراحی سازه و ... برای تمام سبک های ویلایی،از ویلاهای کوچک گرفته تا ویلاهای مجلل و خاص که تمام مراحل ساخت ویلا با روش های بهینه اقتصادی که طی جلسه ای گذاشته خواهد شد صورت میپذیرد.

گروه ویلا 1000 سابقه ساخت ویلا را در نقاط مختلف کشور دارد.برخی از مکانهای ساخت ویلا در ایران:

ساخت ویلا در دماوند-ساخت ویلا در کرج و کردان-ساخت ویلا در مهرشهر و هشتگرد-ساخت ویلا در شهریار-ساخت ویلا در لواسان-ساخت ویلا در گیلان-ساخت ویلا در چالوس-ساخت ویلا در نوشهر-ساخت ویلا در نمک آبرود،ساخت ویلا در عباس آباد و محمود آباد،ساخت ویلا در رامسر و چابکسر

تمام مراحل ساخت ویلا به صورت پیمانکاری و مدیریت پیماناز صفر تا صد توسط سازنده حرفه ای ویلا با نظارت مستمر در طول انجام پروژه انجام می شود.همچنین تمام مصالح مصرفی در طول ساخت ویلا با مصالح مرغوب و استاندارد توسط تیمی با سابقه حرفه ای اجرا تحت نظارت کارشناس عمران صورت می پذیرد.

تمام کارهای ساخت ویلا با سریعترین زمان ممکن و با دقت زیادی انجام میگیرد.برای مشاوره در مورد ساخت ویلا و ساختمان می توانید با ما تماس بگیرید.

کلیه خدمات مشاوره ای در مورد طراحی و ساخت ویلا و همچنین بازسازی ویلا به صورت رایگان صورت میپذیرد.