Submit to Google PlusSubmit to LinkedIn

پروژه ویلایی در کردان-400 متر مربع

طراحی ویلا مدرن

موقعیت: کردان،شهرک زعفرانیه

طراحی: شرکت معماری villa1000

اجرا: ---

کارفرما: جناب آقای حمیدی نسب

کاربری: ویلا

 مساحت: 400 متر مربع

وضعیت: اتمام طراحی و اجرا

 

 شاید به جرات می توان گفت طراحی ویلا جناب آقای حمیدی نسب یکی از ویلاهای شاخص از گروه معماری ویلا1000 است که با ذوق و سلیقه خاصی طراحی شده است.طراحی ویلا جناب آقای حمیدی نسب که در زعفرانیه کرج واقع شده است شامل ویلایی خاص با سلیقه کارفرما است که با نمای شیشه ای کامل خود یک ویلا خاص را پدید آورده است.به طور کلی حجم اصلی این ویلای مدرن از یک مکعب و یک استوانه تشکیل شده است که در اتود دوم آن قسمت رو به حیاط مکعب با برشی به شکل پخ شده است و استوانه آن در قسمت جلو به طور کامل با شیشه پوشیده شده است و در داخل این استوانه پله هایی جذاب طراحی و اجرا گردید. بدنبال خارج کردن حجم اصلی از سادگی و جذاب تر کردن آن، پرگولاهایی در نمای استوانه شیشه ای و بام طراحی و اجرا گردید. در جلوی این استوانه شیشه ای استخری در حال خودنمایی کردن است تا انعکاسی از بنا شیشه ای و مدرن باشد.

دو حجم شاخص، طرح این ویلا را تعریف می کنند. یک استوانه ایستاده و دیگری یک مکعب ناقص با گوشه مورب. استوانه شیشه ای نیمه محصور است و در تضاد جذابی با حجم مجاور سفید رنگ قرار دارد. نمای گسترده استوانه ای توسط کرتین وال مدول بندی شده است و یک پله مارپیچ داخلی از میان آن معلوم است. به واسطه المان های عمودی و موازی امتداد یافته، یک پرگولای کوچک روی بام ویلا شکل گرفته است.

گروه معماری ویلا1000 ارائه دهنده خدمات طراحی و ساخت ویلا مانند طراحی ویلا، طراحی ویلا مدرن جدید، طراحی باغ ویلا، طراحی ویلا کلاسیک و بازسازی ویلا میباشد.برای مشاوره در مورد هر سوال تخصصی این حوزه میتوانید به قسمت تماس با ما مراجعه فرمایید. 

طراحی محوطه ویلا جناب آقای حمیدی نسب

برای دیدن طراحی محوطه این پروژه بر روی عکس زیر کلیک کنید.


landscape251

 

About The Author

رضا طاهری

Gender: Male
گروه  معماری رضا طاهری فعالیت خود را در زمینه طراحی ویلا و اجرای ویلا از سال 1387 بصورت تخصصی آغاز نموده است. این شرکت معماری با طراحی بیش از 300 واحد ویلایی و  نظارت بیش از   200 واحد ویلایی و بهره گیری از تیم خلاق معماری و مهندسین سازه، اطمینان دارد نیاز شما را در زمینه طراحی ایده آل و اجرای با کیفیت برآورده نماید. >>>> 02188660665