طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی ویلای جناب آقای کیائی

طراحی ویلای جناب آقای کیائی

بازدید: 208
اشتراک در:

موقعیت :دماوند

طراحی ویلا :استودیو villa1000

اجرا :---

کارفرما :جناب آقای کیائی

کاربری :ویلا

 مساحت :380 متر مربع

وضعیت : اتمام طراحی و در حال اجرا

عکس های اجرایی در لینک زیر:

ساخت ویلا

 

هنگامی که در پهنه شمالی زمین قرار میگیرید خطوط افقی و عمودی را میبینید که در تقابل یکدیگر هستند. همچنین دیوارها در این ویلا به حداقل رسیده اند و جای خود را به دیوارهای شیشه ای بزرگی داده اند. با این کار نورگیری و دید در تمامی سطوح به سمت بیرون به حداکثر رسیده است. همچنین در نمای شمالی ویلا، احجام ال شکلی را میبینید که با تکرار در کنار یکدیگر ایستاده اند و جذابیتی را به بیننده القا می کنند. اما شاخصه اصلی نمای این ویلا باکس یو شکل چوبی ای است که از مرکز این ال در طبقه دوم خارج شده است و در مرکز آن دیوارهای شیشه ای ایجاد کردیم تا لذت بصری بی نظیری به هنگام بودن در این مکان به ساکنین القا شود. از آن مهم تر و جذاب تر، پله ای است که از نما خارج شده است. این پله ها مسئول ارتباط تراز دوم و بام ویلا خواهد بود. گذر از این پله ها و رفتن به سمت روف گاردن حس بی نظیری را به شما خواهد داد. همچنین در نمای شمالی ویلا، تو رفتگی ای ایجاد کردیم تا نقش پارکینگ مسقف را ایفا کند.

در پهنه جنوبی ویلا، استخری خواهید دید که به اندازه عرض ویلا کشیده شده است. شاخصه اصلی نمای جنوبی ویلا، تراس هایی است که با متریالی متفاوت در فضا معلق هستند و با هندریل های شیشه ای جذابی خود نمایی می کنند. در این نمای ویلا نیز شاهد پنجره هایی خواهید بود که همانند نمای شمالی ویلا، نقش خوبی در نورگیری و دید ساکنین به محوطه ویلا، ایفا خواهد کرد.

درباره گروه معماری villa1000

تحریریه گروه ویلا1000 احمدی
گروه  معماری رضا طاهری فعالیت خود را در زمینه طراحی ویلا و اجرای ویلا از سال 1387 بصورت تخصصی آغاز نموده است. این شرکت معماری با طراحی بیش از 300 واحد ویلایی و  نظارت بیش از   200 واحد ویلایی و بهره گیری از تیم خلاق معماری و مهندسین سازه، اطمینان دارد نیاز شما را در زمینه طراحی ایده آل و اجرای با کیفیت برآورده نماید. >>>> 02188660665  

دیگر نمونه کارهای طراحی ویلا